Zachęcamy do udziału w Polagra-Premiery 2020!

Między 17 a 19 stycznia 2020 r. Poznań stanie się miejscem Premier branży rolniczej. Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra-Premiery to niezwykle ważne wydarzenie dla branży rolniczej nie tylko w Polsce, ale też w Europie Środkowo-Wschodniej. To doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy przedstawicielami biznesu. Fundamentem targów jest szeroki zakres tematyczny skierowany do fachowej publiczności oraz wysoki poziom merytoryczny wszystkich wydarzeń towarzyszących współtworzonych z przedstawicielami gospodarki oraz związkami branżowymi. Targi to przede wszystkim znakomita okazja, aby na żywo, po raz pierwszy w Polsce zobaczyć nowości produktowe na sezon 2020 i porównać ofertę różnych dostawców. Wystawcy podkreślają, że organizacja Targów tuż po Agritechnice w Hanowerze, to bardzo dobre rozwiązanie, które pozwala przedstawić rolnikom faktyczne nowości. Styczniowy termin wydarzenia to doskonały czas na to, by podsunąć rolnikom pomysł na nowe inwestycje. Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra-Premiery od lat skupiają znakomite grono przedsiębiorców oraz co roku goszczą kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających, zainteresowanych nowościami i rozwojem rolnictwa w Polsce.

 

Polski Związek Producentów Roślin Zbożowych jest Patronem Branżowym tego wydarzenia. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia Polagra-Premiery 2020!

 

Bogaty program wydarzeń

Polagra-Premiery to również platforma wiedzy i wymiany doświadczeń, miejsce, w którym profesjonaliści z branży rolniczej, będą mogli nie tylko zapoznać się z bogactwem nowych technologii, maszyn i narzędzi, ale także wymienić się poglądami i rozwiązaniami dotyczącymi aktualnych wyzwań i problemów. Nadchodząca edycja oprócz nowości rynkowych będzie prezentować bardzo bogaty program wydarzeń. We współpracy z topowymi wydawnictwami z branży rolniczej organizujemy merytoryczną konferencję, podzieloną na dwa osobne panele skierowane do różnych specjalistów. O godzinie 9:30 rozpocznie się część pt. „Dzień Zootechnika”, czyli 3 godziny wypełnione fachowymi prelekcjami dla specjalistów z zakresu hodowli. Od godziny 13:45 wystartuje „Dzień Agronoma”, część poświęcona aktualnym wyzwaniom i nowościom w zakresie uprawy i techniki rolnej. Taki podział jest zamierzony, gdyż chcemy dać możliwość uczestnikom konferencji zwiedzanie ekspozycji przed lub po interesujących ich wykładach. Dodatkowo wspólnie z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa organizujemy bezpłatne szkolenia z obsługi portalu IRZplus. Będą się one odbywać w ramach konferencji oraz dodatkowo powstanie strefa IRZplus w obrębie Pawilonu Innowacji, w którym staną stanowiska komputerowe, które pozwolą na przeszkolenie podczas trwania targów kilkuset osób z praktycznej obsługi portalu. W planach mamy także konkurs
z nagrodami o wartości ok 50 000 zł. Szczegóły będą dostępne już z końcem listopada.

Stawiamy na innowacyjne rolnictwo oraz szeroką promocję polskich producentów

W jednym z pawilonów ekspozycyjnych powstanie specjalna „Strefa Innowacji” w obrębie której planujemy ciekawe wydarzenia. Będzie można tam obejrzeć prezentacje produktowe różnych marek oraz spotkać przedstawicieli mediów oraz fachowców, którzy z pewnością chętnie porozmawiają o aktualnych zagadnieniach branży. Jeden z pawilonów będzie dedykowany w całości polskim producentom, gdyż zależy nam na ich rozwoju i promocji. Chcemy umożliwić im także nawiązanie kontaktów międzynarodowych dlatego wzorem poprzednich edycji, rozwijamy program Hosted Buyers. Poprzednie lata pokazały, że ten program cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego również na rok 2020 zapraszamy ok 100 kupców z 13 krajów Europy Południowej i Wschodniej.

Złoty Medal czyli nagroda ekspertów

29. listopada mija termin zgłoszeń produktów do konkursu o Złoty Medal MTP. W tym konkursie poszukujemy produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Zgłoszone produkty oceniane są dwuetapowo. Po werdykcie zespołu ekspertów zasiadających w Sądzie Konkursowym, zaczyna się kolejny etap rywalizacji – plebiscyt Złoty Medal – Wybór Konsumentów, w którym decydują zwiedzający i internauci. Głosowanie jest możliwe w trakcie targów na specjalnie przygotowanych do tego Strefach Mistrzów oraz u promotorów mobilnych lub za pośrednictwem strony internetowej nawet miesiąc po zakończeniu targów.

Odbierz bezpłatne zaproszenie lub zorganizuj grupę

Jesteś profesjonalistą branży rolniczej i chcesz odwiedzić ekspozycję Polagry-Premiery? Możesz odebrać bezpłatne zaproszenie, które upoważni do jednorazowego wejścia na Targi. A może chcesz zorganizować przyjazd większej grupy? Polecamy skorzystanie z wyjątkowej oferty dofinansowania przejazdu grupy oraz bezpłatnych wejściówek dla wszystkich jej członków. Wartość dopłaty może wynieść 700 lub 900 zł w zależności od przejechanych kilometrów. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.polagra-premiery.pl

Po bieżące informacje dotyczące programu wydarzeń, wystawców oraz
partnerów zapraszamy na stronę www.polagra-premiery.pl